ART / Oil paintings / Oil painting 12969173
nr 1296 9173
Gunilla Dahlgren
(f. 1939), Sverige
Gunilla Dahlgren (b. 1939), Sweden. "Idag har jag så mycket att göra, så jag tror jag gör det i morgon i stället", signed. Oil on canvas, 23x17 cm,
OIL PAINTING, "Idag har jag så mycket att göra, så jag tror jag gör det i morgon i stället", Signerad. Olja på duk, 23x17 cm
Gunilla Dahlgren, Swedish painter born 1939.
800
SEK 500
Monday December 9 2019
at 18:40:57
9/12 10:48:04